אודות

משרד עורכי דין, חיים יואל בת-אל, הוא משרד בוטיק המתמחה בתחום המשפט הפלילי. המשרד מייצג חשודים, נאשמים וקורבנות עבירה לאורך כל ההליך הפלילי והוא מעניק להם שירות איכותי המוביל לתוצאות המשפטיות המיטביות עבורם.

עורכת דין חיים יואל בת-אל היא מומחית במשפט פלילי אשר עוסקת בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות חמורות, בעבירות פשיעה טכנולוגית כגון אינטרנט ודרקנט (Darknet) וכן בייצוג חשודים ונאשמים שהם אנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי, כמו אנשי עסקים החשודים בעבירות צווארון לבן.

עו"ד חיים יואל בת-אל זמינה ללקוחותיה 24/7 וזאת משום שבהליך הפלילי ישנה חשיבות קריטית לא להיות לבד ולקבל ייעוץ ומענה מקצועיים כבר מהשלב הראשון ולאורך כל ההליך.

עו"ד חיים יואל בת-אל, בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, הוסמכה בלשכת עורכי הדין בהצטיינות יתרה במבחני הלשכה, בעלת תואר שני בהתמחות במשפט פלילי מאוניברסיטת בר אילן ולאחרונה, במסגרת כתיבת תזה במשפטים, היא סיימה מחקר מקיף בנושא עבירות דרקנט (DarkNet) המבוצעות באמצעות מטבעות וירטואליים כגון ביטקוין (Bitcoin).

בנוסף, עו"ד חיים יואל בת-אל היא מגשרת ובוררת מוסמכת שבין יתר תפקידיה משמשת גם כיו"ר ועדת ליטיגציה של מחוז דרום בלשכת עורכי הדין בישראל וכסגנית יו"ר וועדת הגישור בלשכת עורכי הדין מחוז דרום.

היתרון המובהק של עו"ד חיים יואל בת-אל נעוץ בהיכרותה המעמיקה עם הצד התובע: מדובר באשת מקצוע בעלת ניסיון עשיר של למעלה מעשור בתחום הפלילי אשר התמחתה בפרקליטות הפלילית ושימשה כסגנית ראש לשכה בתביעות נגב, תפקיד שמסגרתו הגיעה למאות הסדרי טיעון וסגירות תיקים.

ניסיונה המקצועי כולל את כל שלבי ההליך הפלילי, החל מייעוץ בטרם ובעת חקירה, עבור לבחינת חומר הראיות והערכת סיכויי ההרשעה וכלה בניהול ההליך בבית המשפט לרבות מעצרים, ישיבות פרוצדוראליות, דיונים מקדמיים (גישור פלילי) וכמובן ניהול כל שלבי ההוכחות.

היכולת להתמודד עם עבודה מרובה תחת לחץ תוך גילוי התמצאות מדוקדקת בחומרי חקירה רבים, כמו גם הדיוק, הזיכרון המעולה, הריכוז ויחסי האנוש המעולים המאפיינים אותה, כל אלה נמצאים בבסיס היכולת שלה לנתח תיק חקירה ולבנות אסטרטגיה משפטית מוצלחת המובילה לתוצאות משפטיות טובות ואף נדירות.

המשרד מציע לכם ייעוץ וייצוג לאורך ההליך הפלילי על כל שלביו: בטרם חקירה, במהלך חקירה, בעת ההעמדה לדין ובניהול המשפט בכל העבירות הפליליות, לרבות אלימות, סמים, רכוש, הונאה, מרמה, פשיעה טכנולוגית, צווארון לבן ועוד.

המשרד פועל מתוך אמונה כי תפקידו של עורך הדין הפלילי הוא לתווך ולהסביר ללקוח את ההליך הפלילי "בגובה העיניים" ויתרה מזאת לדאוג, לא רק לתוצאת המשפט העכשווית, אלא גם להיבטים העתידיים והשיקומיים שהם פרמטר משמעותי למדידת הצלחה.

זקוקים לעזרה וייעוץ? אתם לא לבד! צרו קשר עם עו"ד בת אל חיים יואל שתלווה אתכם במקצועיות בלתי מתפשרת לאורך כל הדרך.

השאירו לנו הודעה