המלצות

מהיכרותי את בת אל כתובעת, הכרתי אישה חזקה, אמביציוזית, מקצועית ויסודית ביותר, דוגמא ומופת בתחום הפלילי יחד עם היותה אצילית ואסרטיבית.
א.א
קצינת חקירות
בת אל היא לוחמת צדק שיודעת לפשר ולגשר גם בתיקים הסבוכים ביותר ולמצוא מענה מיטבי לשני הצדדים. יעילה, חכמה, אנושית וחדה. אלופת הפסיקה והחוק ואלו נר לרגליה.
מזור טפירו
משרד עו"ד ארד טפירו
בת אל היא עו"ד פלילית מנוסה אשר שמה לפניה את טובת הלקוח בראש ובראשונה, ועושה את עבודתה ללא דופי ובצורה מקצועית. ברגעים הקשים הלקוח צריך קודם כל אדם שיהיה לצידו ושהאדם הזה גם יהיה מקצוען. בת אל היא שני אלו.
איתן שלו סולקין
משרד עו"ד סוזי שלו ואיתן שלו סולקין
עו"ד מקצועית באופן יוצא דופן, יסודית, חרוצה ובעלת חשיבה משפטית יצירתית. צברה ניסיון רב הכולל ניהול אלפי תיקים בתפקידה הקודם כראש צוות בלשכת התביעות. סמוך ובטוח כי תעשה עבודתה נאמנה.
מוני בן מוחה
משרד עו"ד
מהיכרותי את עו"ד בת-אל יואל חיים ומעבודתי מולה ועמה, אני יכולה להעיד כי מדובר בעורכת דין מקצועית וחרוצה. פניותיי אליה תמיד זכו לקבל מענה מהיר, ענייני ומקצועי, זאת לצד מענה חברי, אנושי ומכיל. טענותיי המשפטיות זכו לקבל ממנה מענה הולם, ראוי ומכבד. עו"ד יואל חיים היא אישה מכובדת, אצילית הראויה לכל השבחים.
עו"ד אורית לוזון
היינו מספר שנים ב"אותו הצד" בשירות משטרת ישראל ומאז שיצאתי לגמלאות ו"לשוק הפרטי", הלכנו יד ביד עם היושר, המקצועיות ויכולת ההקשבה והניתוח. אין לי ספק כי לקוחותיה של בת אל יזכו לקבל ממנה את השרות הטוב לו הם זכאים בזכות הניסיון והמקצועיות.
עו"ד זהר שפק
הכרתי את בת אל כתובעת משטרה. אני מכיר אותה שנים רבות במקצוע. מדובר בעורכת דין מצויינת, מבריקה, חדת עין, עניינית ומקצועית ביותר. אין לי ספק כי מי שישכור את שירותיה המשפטיים, יזכה לטיפול מובחר בעניינו ומעבר לזה אף ליחס אנושי חם ואוהד.
עו"ד מאיר סוויסה
בת אל היא עו"ד מוכשרת, חריפה, קוראת ומנתחת תיקים במהירות וביסודיות, בקיאה בפסיקה ובחקיקה על כל רבדיה, נעימה וקשובה לסובבים אותה.
עו"ד ויקי גולן
משרד עו"ד
עו"ד בת אל היא מקצועית ויסודית, מעניקה יחס אישי ולווי סבלני ללקוחות, בעלת ידע משפטי רב, מחייכת ונעימת הליכות.
שרון אביב
משרד עו"ד באר שבע